Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят.
Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

День знань

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вчителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник. Починається навчальний рік.

День вчителя

Традиційний концерт - подарунок учителям, який готують всі учні. Виставка композицій "Золота осінь".

14 жовтня День українського козацтва

Козацькі розваги.Традиційно у цей день покладаємо квіти до пам*ятника Д.І.Яворницького - дослідника українського козацтва.

06 листопада день народження нашого славетного
земляка Д.І.Яворницького

Не тільки Борисівка, але й вся Україна вшановує пам’ять Великої людини – Дмитра Івановича Яворницького, музеєзнавця, етнографа, лексикографа, письменника та просто творчої людини.

Прощавай букварик

Свято для першокласників. Це традиційне сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують, чому вони навчилися, та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів і розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

Новорічний карнавал

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми й, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

Наступного дня починаються зимові канікули.

Свято останнього дзвоника

Це традиційне свято завжди проходить урочисто й водночас душевно. Лунає величний Гімн України, звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, у шкільному житті.

Кiлькiсть переглядiв: 634

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.